Üldised müügitingimused

1. Üldtingimused

1.1. Üldised müügitingimused kehtivad www.slv-valgustid.ee klientide (edaspidi Klient) ja www.slv-valgustid.ee omaniku Tulekuma OÜ ( edaspidi Tulekuma) vahel

1.2. Üldised müügitingimused on kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega.
Lähtutakse slv.valgustid.ee tooteinfost, hinnakirjast ning ostuinfost.

1.3. slv-valgustid.ee jätab endale õiguse muuta ühepoolselt müügitingimusi ja toote hindu, et olla oma tegevuses efektiivne, konkurentsivõimeline, reorganiseerudes või muutes toote valikut.

Müügi ja hinnakirja muudatused jõustuvad, kui need on avaldatud slv-valgustid.ee poes.
Kliendile kehtivad hinnad, mis on slv-valgustid.ee lehel ostu sooritamise ajal.

1.4.Esitades tellimuse slv-valgustid.ee poes, kinnitab Klient, et on tutvunud müügitingimustega ning on nendega nõus

2. Hinnakiri

2.1. slv-valgustid.ee veebipoes müüdavate toodete hinnad sisaldavad 22% käibemaksu ning on toodud eurodes, ega sisalda kohaletoimetamiskulusid.

2.2. Ostetud Toote hinnale lisandub transpordihind kui soovite kaupa Eestis ära märgitud aadressile. Transpordi hinnaks on 10 eur (Eesti piires). Kiirtranspordi korral on hind 20 eur (Eesti piires). Muudel juhtudel (kui kaup ei kuulu väike saadetiste hulka või on ebaharilike mõõtudega) lepitakse saatmise tingimused eraldi kokku.

2.3. Kohale toimetamisekulu ei lisata ka kui klient täidab tellimuse tegemise ajal välja “Tulen ise järele”.

3. Ostukorv ja tellimuste vormistamine

3.1. Kliendi ostukorv luuakse hetkel, mil ta on klikkinud nupule „Lisa ostukorvi“

3.2. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti veel ostma.

3.3. Klient saab vajadusel muuta Ostukorvis olevate toodete kogust kasutades +/-nuppu või üldse Ostukorvist toote eemaldada. (kasuta “Uuenda ostukorvi”)

3.4. slv-valgustid.ee poest saab osta valgusallikaid ja tarvikuid. Valgusallikad ja tarvikud leiab vastvate alajaotuste alt.

3.5. Tellimuse vormistamiseks vajutab klient nupule „Kinnita ostukorv“

3.6. Kui klient vajab lisaks nõustamist, saab küsimused edastada vajutades nupule „ KÜSI LISAINFOT“ või helistades slv-valgustid.ee antud kontaktile.

3.7. Tellimuse vormistamisel valib Klient sobiliku kauba kohaletoimetamise- ja makseviisi.
Vastavalt kohale toimetamise viisile tuleb märkida Kauba saaja täpne sihtkoht kui soovite kulleri teenust.

3.8. Müügileping loetakse sõlmituks kui Klient on 3 kalendripäeva jooksul tasunud 100% tellimuse summast näidatud arveldusarvele või kasutanud makse tegemiseks pangamoodulit.

4. Tellitud kauba eest tasumine

4.1.Tasumine toimub ettemaksuna pangaülekandega.
Tulekuma OÜ arveldusarvele EE241010220206712221.

4.2. Kui Klient soovib tasuda arve alusel, saadetakse Kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile ettemaksuarve.

4.3. Ettemaksuarves on ära toodud Kliendi poolt tellitud tooted ning makse tegemiseks panga rekvisiidid ja arveldusarve number.

4.4. Kui klient pole ettemaksu tasunud 3 kalendripäeva jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, siis loetakse tellimus mitte täitmiseks minevaks.

4.5. Toodete eest saab tasuda ka:

  • internetipanga (Swedbank, SEB, Coop, LHV, Luminor, Pocopay)  mooduli kaudu
  • krediitkaartiga (Visa, Mastercard)
  • Maksa hiljem lahendused: Indivy Slice 3, Liisi ID, Finora krediit

4.6. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas.Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Tooted tarnitakse Saksamaa laost. Tarneaeg sõltub kauba laos olekust, kauba olemasolukorral toimub tarne 7-10 päeva jooksul, kiirtarne 3 päeva jooksul. Täpsema tarneaja soovitame eraldi üle täpsustada meie klienditeenindajaga.

Juhul kui Teie poolt tellitud Toodet ei ole Tootja laos ja selle kohale toimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest Tulekuma OÜ ei vastuta, teatame sellest tellimuse vormistamisel antud kontakti ja täpsustame info.

Juhul kui Klient on tellinud samas tellimuses tooteid, millel on erinev tarnetähtaeg, siis arvutatakse kättetoimetamisel pikimat tarneaega( kui kokku pole lepitud teisiti).

Kliendiga võetakse ühendust kui toode on jõudnud Tulekuma lattu ning lepitakse kokku kauba üleandmine. Palume olla tähelepanelikud Tellija andmete lisamisel, sest selle informatsiooni täpsusest sõltub teenuse kvaliteet ja kiirus.

5.2. Võimalikud Kauba kätte toimetamise viisid:

  • väljastatakse kliendile lähimast kohast kas Tartus või Tallinnas. Vt Täpsemalt Kontakt
  • saadetakse kulleriga

Teenuse osutajaks ja tarne eest vastutavaks on transporditeenuse osutaja. Pakk jõuab sihtkohta ühe linna piires samal päeval ja üle Eesti hiljemalt 3 tööpäevaga.

5.3 Kaup väljastatakse e-poe keskkonnas koostatud tellimuse ning isikut tõendava dokumendi alusel. Kui Kaubale tuleb järgi kolmas isik, keda pole tellimusel märgitud, palume sellest teavitada eelneval info@slv-valgustid.ee aadressil.

Kauba üleandmisel antakse kliendile arve vastavalt kliendi soovile kas paberikandjal või edastatakse kliendi meilile. Arvel näidatakse täpne loetelu tootedest, mis hetkel üle antakse.

5.4. Kui teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma eelnevalt ühendust, et täpsustada Toodete kohale toimetamise aeg ja sihtkoht.

5.5. slv-valgustid.ee jätab endale õiguse muuta vajadusel kohale toimetamise viise.

5.6. Kauba vastuvõtmisel tuleb kontrollida selle seisukorda.Puuduste korral tuleb koheselt informeerida müüjat aadressil info@slv-valgustid.ee või kullerfirmat. Võimalusel pildistada probleemset kaupa. Saatelehele alla kirjutades kinnitatakse, et kaup oli korrektne ja komplektne ega oma puudusi.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. slv-valgutsid.ee on õigus tellimus tühistada kui Klient ei ole tasunud vähemalt 3 päeva jooksul tellimuse vormistamisest või kui toodet ei ole enam saadaval ning asendustoodet ei leita.

Tooted, mis on valmistatud kliendi individuaalsete vajaduste ja soovide alusel eritellimustöö alusel, tagastamisele ei kuulu.

6.2. Kui kaup ei vasta Kliendi ootustele, on õigus see tagasi saata 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Tagastatav toode peab olema kahjustamata, originaalpakendis ning kasutamata. Raha tagastatakse kliendile 14 päeva jooksul peale kauba tagastust. Tagastuskoht lepitakse eelnevalt Kliendiga kokku.

6.3. Toote tagastamise kulud kannab Klient kui vahetuse soov tekkis Kliendil. Kui toode oli kahjustatud või ei vastanud tellitule, kannab kulud slv-valgustid.ee omanik.

7. Kaebuse esitamine

7.1. Vastavalt Võlaõigusseadusele kehtib kaubandusest ostetud kauba puhul müüja kohustus vastutada asjal ilmnenud lepingutingimustele mittevastavuse eest 2 aasta jooksul alates asja ostjale üleandmisest. Sellest esimese 6 kuu jooksul tekkinud puuduse puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmise momendil ning vastava eelduse ümberlükkamine on ettevõtja kohustus.

7.2. Kui puudus on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda asja parandamist või asendamist. Kui parandamine ei ole võimalik, võib toote asendada. Raha tagastamist on võimalik nõuda üksnes juhul kui asendamine ei osutunud võimalikuks mõistliku aja jooksul.

7.3. Asja puuduse ilmnemisel võib tarbija saata kaebuse e-posti aadressile info@slv-valgustid.ee, lisada arve numbri või arve koopia, kontaktandmed ning kaebuse sisu. OÜ Tulekuma vastab Kliendile 15 päeva jooksul teate saabumisest.

7.4. Eeltoodud tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimiste teel, on mõlemal poolel õigus pöörduda vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusesse, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon, mis asub Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon: 6201707 või info@tarbijakaitseamet.ee. Kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega on võimalik tutvuda Tarbijakaitseameti veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee

8. Muud tingimused

8.1. slv-valgustid.ee kasutab Kliendi isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks. Andmeid käsitletakse konfidensiaalselt.

8.2. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhindutakse Eesti Vabariigis kehtivast seadlusandlusest ning poolte vahelisi suhteid reguleerivatest õigusaktidest.